DCRPAD/F čistící blok pro ruční válce TEKNEK Nano bez silikonu, balení 10ks
DCRPAD/F čistící blok pro ruční válce TEKNEK Nano bez silikonu š. 150 a 300mm, balení 10ks
| Kód produktu: | DCRPADS/F-10 |
| Dostupnost: | Skladem |
Popis
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Rozměry | 330x240 |
| Délka | 240 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hmotnost | 20,50 kg |
| Balení | 5 ks |







