Lampičky
Panely velké
Mini LED panely kulaté vestavné
Mini LED panely kulaté přisazené
Mini LED panely čtvercové vestavné
Mini LED panely čtvercové přisazené
Nástěnná a přisazená
Vestavná
Podhledová
Tenký Slender přisazený
Prachotěsná TriProof IP65
Pod kuchyňskou linku
Solární
Schodiště a chodby
Společné prostory
Nouzová
Trubicová
Inteligentní
Reflektory IP65
Venkovní
Průmyslová
Veřejné osvětlení
Lineární IP65,IP67
Montážní lampy
Pracovní světla 12/24/48V
230V LED moduly do svítidel
Komplety
Pracovní svítidlo LED DRIVE, hranaté, 27W, 1950lm, studená bílá, IP67
Pracovní svítidlo LED DRIVE 27W (hranaté)1950lm (10-30V DC) IP67 studená bílá, CW
| Kód produktu: | 401114 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Pracovní LED svítidlo DRIVE-27 s příkonem 27W a světelným tokem 1950lm
nahradí halogen o výkonu až 180W. S teplotou chromatičnosti 6000 kelvinů (studená bílá) svítí pod úhlem 60°. Díky napájení 12-48V DC, třídě krytí IP67 a otočnému stojanu je vhodný do exteriéru, k montáži na pracovní stroje nebo terénní auta.
Světlo LED DRIVE40 je osazeno čtyřmi velmi kvalitními a výkonnými LED čipy CREE. Svítidlo vyniká okamžitým náběhem na 100% světelného výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Světlo je nárazuvzdorné a jeho provoz je bezúdržbový.
nahradí halogen o výkonu až 180W. S teplotou chromatičnosti 6000 kelvinů (studená bílá) svítí pod úhlem 60°. Díky napájení 12-48V DC, třídě krytí IP67 a otočnému stojanu je vhodný do exteriéru, k montáži na pracovní stroje nebo terénní auta.
Světlo LED DRIVE40 je osazeno čtyřmi velmi kvalitními a výkonnými LED čipy CREE. Svítidlo vyniká okamžitým náběhem na 100% světelného výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Světlo je nárazuvzdorné a jeho provoz je bezúdržbový.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Náhrada za žárovku | 80 W |
| Barva světla | studená bílá |
| Barevná teplota min. | 6000 K |
| Vstupní napětí | 12-48V DC |
| Příkon | 27 W |
| Světelný výkon | 1950 lm |
| Úhel osvícení | 60 ° |
| LED čip | Epistar 9x3W / PowerLED |
| Krytí IP | IP67 |
| Podání barev Ra (CRI) | > 80 |
| Životnost | > 50000 hodin |
| Energetická třída | G |
| Délka | 110 mm |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Materiál | hliník / PC |
| Ostatní 1 | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Ostatní 2 | čirý difuzor |
| Barva | černá |
| Provozní teplota | -30°C ~ +50°C |







