Lampičky
Panely velké
Mini LED panely kulaté vestavné
Mini LED panely kulaté přisazené
Mini LED panely čtvercové vestavné
Mini LED panely čtvercové přisazené
Nástěnná a přisazená
Vestavná
Podhledová
Tenký Slender přisazený
Prachotěsná TriProof IP65
Pod kuchyňskou linku
Solární
Schodiště a chodby
Společné prostory
Nouzová
Trubicová
Inteligentní
Reflektory IP65
Venkovní
Průmyslová
Veřejné osvětlení
Lineární IP65,IP67
Montážní lampy
Pracovní světla 12/24/48V
230V LED moduly do svítidel
Komplety
Pracovní svítidlo LED DRIVE, hranaté, 40W, 2802lm, studená bílá, IP67
Pracovní svítidlo LED DRIVE 40W 2802lm (12-36V DC) IP67 studená bílá CW
| Kód produktu: | 401121 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Pracovní LED svítidlo DRIVE40 s příkonem 40W a světelným tokem 2802lm
nahradí halogen o výkonu až 130W. S teplotou chromatičnosti 6000 kelvinů (studená bílá) svítí pod úhlem 60°. Díky napájení 12-36V DC, třídě krytí IP67 a otočnému stojanu je vhodný do exteriéru, k montáži na pracovní stroje nebo terénní auta.
Světlo LED DRIVE40 je osazeno čtyřmi velmi kvalitními a výkonnými LED čipy CREE. Svítidlo vyniká okamžitým náběhem na 100% světelného výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Světlo je nárazuvzdorné a jeho provoz je bezúdržbový.
nahradí halogen o výkonu až 130W. S teplotou chromatičnosti 6000 kelvinů (studená bílá) svítí pod úhlem 60°. Díky napájení 12-36V DC, třídě krytí IP67 a otočnému stojanu je vhodný do exteriéru, k montáži na pracovní stroje nebo terénní auta.
Světlo LED DRIVE40 je osazeno čtyřmi velmi kvalitními a výkonnými LED čipy CREE. Svítidlo vyniká okamžitým náběhem na 100% světelného výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů. Světlo je nárazuvzdorné a jeho provoz je bezúdržbový.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Náhrada za žárovku | 120 W |
| Barva světla | studená bílá |
| Barevná teplota min. | 6000 K |
| Vstupní napětí | 12-36V DC |
| Příkon | 40 W |
| Světelný výkon | 2802 lm |
| Úhel osvícení | 60 ° |
| LED čip | CREE 4x10W PowerLed |
| Krytí IP | IP67 |
| Podání barev Ra (CRI) | > 80 |
| Životnost | > 50000 hodin |
| Energetická třída | G |
| Šířka | 127 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Hmotnost | 2 217,00 kg |
| Materiál | hliník / PC |
| Ostatní 1 | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Ostatní 2 | čirý difuzor |
| Barva | černá |
| Provozní teplota | -40°C ~ +50°C |










