Lampičky
Panely velké
Mini LED panely kulaté vestavné
Mini LED panely kulaté přisazené
Mini LED panely čtvercové vestavné
Mini LED panely čtvercové přisazené
Nástěnná a přisazená
Vestavná
Podhledová
Tenký Slender přisazený
Prachotěsná TriProof IP65
Pod kuchyňskou linku
Solární
Schodiště a chodby
Společné prostory
Nouzová
Trubicová
Inteligentní
Reflektory IP65
Venkovní
Průmyslová
Veřejné osvětlení
Lineární IP65,IP67
Montážní lampy
Pracovní světla 12/24/48V
230V LED moduly do svítidel
Komplety
mini LED panel vestavný čtverec 12x12cm 6W, teplá bílá WW
Nestmívatelný Mini LED panel Standard 6W čtverec do podhledu, 230V
| Kód produktu: | 166121 |
| Dostupnost: | Skladem |
Popis
Čtvercový mini LED panel 6W. Díky bočnímu nasvětlování nejsou jednotlivé LEDky při rozsvícení viditelné a lze použít i ultratenký design. V balení je svítidlo, nestmívatelný napájecí driver a sada 2 montážních pružin pro instalaci do podhledu.
Barva - Teplá bílá
Chip LED - SANNAN 2835
Teplota barvy - 2800K/3300K
Napětí - 220-240V 50-60Hz
Příkon - 6W
Úhel svitu - 120°
Třída krytí - IP20
Světelný tok - 390lm
Výška - 20mm
Délka - 120mm
Šířka - 120mm
Rozměry montážního otvoru - 100x100mm
Životnost - 30 000 hodin
Materiál - lakovaný hliník + PC / difuzor mléčný
Stmívatelnost - NE
CRI Ra >80 (barevné podání)
Certification - CE, RoHS
Zdroj je součástí balení
Barva - Teplá bílá
Chip LED - SANNAN 2835
Teplota barvy - 2800K/3300K
Napětí - 220-240V 50-60Hz
Příkon - 6W
Úhel svitu - 120°
Třída krytí - IP20
Světelný tok - 390lm
Výška - 20mm
Délka - 120mm
Šířka - 120mm
Rozměry montážního otvoru - 100x100mm
Životnost - 30 000 hodin
Materiál - lakovaný hliník + PC / difuzor mléčný
Stmívatelnost - NE
CRI Ra >80 (barevné podání)
Certification - CE, RoHS
Zdroj je součástí balení
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Barva světla | teplá bílá |
| Barevná teplota min. | 2800 K |
| Barevná teplota max. | 3300 K |
| Napájecí napětí | 230V AC V |
| Vstupní napětí | externí LED driver 230V (driver je součástí svítidla) |
| Příkon | 6 W |
| Světelný výkon | 390 lm |
| Úhel osvícení | 120 ° |
| LED čip | SANNAN 2835 |
| Stmívatelnost | ANO |
| Krytí IP | IP20 |
| Podání barev Ra (CRI) | > 82 |
| Životnost | > 30000 hodin |
| Energetická třída | E |
| Délka | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Materiál | stříkaný kov, difuzor plast |
| Ostatní 1 | Montážní otvor 100x100mm |
| Barva | Bílá |
| Provozní teplota | -15°C ~ +60°C |











