Lampičky
Panely velké
Mini LED panely kulaté vestavné
Mini LED panely kulaté přisazené
Mini LED panely čtvercové vestavné
Mini LED panely čtvercové přisazené
Nástěnná a přisazená
Vestavná
Podhledová
Tenký Slender přisazený
Prachotěsná TriProof IP65
Pod kuchyňskou linku
Solární
Schodiště a chodby
Společné prostory
Nouzová
Trubicová
Inteligentní
Reflektory IP65
Venkovní
Průmyslová
Veřejné osvětlení
Lineární IP65,IP67
Montážní lampy
Pracovní světla 12/24/48V
230V LED moduly do svítidel
Komplety
mini LED panel vestavný čtverec 17x17cm, 12W, studená bílá CW
Nestmívatelný Mini LED panel "Standard" 12W čtverec do podhledu, 230V
| Kód produktu: | 166126 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Čtvercový mini LED panel 12W. Díky bočnímu nasvětlování nejsou jednotlivé LEDky při rozsvícení viditelné a lze použít i ultratenký design. V balení je svítidlo, nestmívatelný napájecí driver a sada 2 montážních pružin pro instalaci do podhledu.
Barva – neutrální bílá
Teplota barvy - 6000K
Chip LED - SANAN 2835
Napětí - 220 - 240V / 50 - 60Hz
Příkon - 12W
Životnost - ~30 000 hodin
Úhel osvětlení - 120°
Třída krytí – IP20 (nevoděodolný)
Světelný tok - 860Lm
Průměr - 170mm
Výška - 35mm
Počet cyklů zapnout / vypnout - 50 000x
Materiál - lakovaný hliník + PC / difuzor mléčný
CRI Ra >80 (barevné podání)
Stmívatelnost - NE
Certifikáty - CE, RoHS
Zdroj je součástí balení
Barva – neutrální bílá
Teplota barvy - 6000K
Chip LED - SANAN 2835
Napětí - 220 - 240V / 50 - 60Hz
Příkon - 12W
Životnost - ~30 000 hodin
Úhel osvětlení - 120°
Třída krytí – IP20 (nevoděodolný)
Světelný tok - 860Lm
Průměr - 170mm
Výška - 35mm
Počet cyklů zapnout / vypnout - 50 000x
Materiál - lakovaný hliník + PC / difuzor mléčný
CRI Ra >80 (barevné podání)
Stmívatelnost - NE
Certifikáty - CE, RoHS
Zdroj je součástí balení
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Barva světla | studená bílá |
| Barevná teplota min. | 6000 K |
| Barevná teplota max. | 6000 K |
| Napájecí napětí | 230V AC V |
| Vstupní napětí | externí LED driver 230V (driver je součástí svítidla) |
| Příkon | 12 W |
| Světelný výkon | 860 lm |
| Úhel osvícení | 120 ° |
| LED čip | SANAN 2835 |
| Stmívatelnost | ANO |
| Krytí IP | IP20 |
| Podání barev Ra (CRI) | > 82 |
| Životnost | > 30000 hodin |
| Energetická třída | E |
| Délka | 172 mm |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hmotnost | 0,30 kg |
| Materiál | stříkaný kov, difuzor plast |
| Ostatní 1 | Montážní otvor 150x150mm |
| Barva | Bílá |
| Provozní teplota | -15°C ~ +60°C |












