Polyimidové terče 12mm 2000 ks
Polyimidové terče, průměr 12mm, 2000 ks
| Kód produktu: | KAP12SD |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Polyimidové maskovací terčíky - vysokoteplotní, samolepící:
- odolnost vysokým teplotám, např. při cínování
- nezanechávají znečistění povrchu
- nízká úroveň statiky
- odolnost vysokým teplotám, např. při cínování
- nezanechávají znečistění povrchu
- nízká úroveň statiky
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 30 mm |
| Průměr | 12 mm |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Materiál | polyimid |
| Balení | 2000 ks |







