Nýt prům. 4.7mm, kovový žlutý, bal. 100ks
Nýt průměr 4.7mm, výška 4,5mm, kovový žlutý
| Kód produktu: | NT470z |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Nýt průměr 4.7mm, výška 4,5mm, kovový žlutý
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 4 mm |
| Průměr | 4 mm |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Materiál | kov |
| Balení | 100 ks |
| Barva | žlutá |






