Klín šedý 21 stupňů Stouffer
Šedý klín Stouffer 21°
| Kód produktu: | CJRN9200 |
| Dostupnost: | Skladem |
Popis
Proužek filmu s 21 okénky šedi k měření úrovně expozice UV zářením.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Délka | 126 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Hmotnost | 0,01 kg |
| Materiál | film |
| Balení | 1 ks |
Video








