LED panely Q-classic a Q-premium

Představujeme Vám nové moderní LED panely Q-Classic a Q-Premium. 
Tuto novou inovovanou řadu populárních LED svítidel dodáváme v rozměrech 600x600mm a 1200x300mm, s tloušťkou pouhých 15mm. Jejich využití je široké - v kancelářích, dílnách, ve školách či v domácnostech, tedy všude tam, kde oceníte jejich moderní a vkusný design, vysokou svítivost s okamžitým náběhem světla při zachování nízké spotřeby, jednoduchou instalaci a bezúdržbovost.

Díky nové technologii LED Strings s rovnoměrným rozložením světla bez kontrastních stínů po celé aktivní ploše panelu je dosaženo efektivního a maximálního šíření světla v jeho plné intenzitě. Tyto Led panely standardně dodáváme ve 3 variantách podání světla, a to v teplé bílé, denní bílé a studené bílé. Můžete tak zvolit LED panel vhodný do jakéhokoliv prostředí.

LED Panely Q-Classic a Q-Premium se jednoduše vestaví do podhledových prostorů, kde díky svému ultratenkému provedení splynou s okolím a nepůsobí rušivým dojmem. Další variantou jejich instalace je zavěšení pomocí setu na zavěšení LED panelu. Naše moderní LED panely Q-Classic a Q-Premium dokonale nahradí Vaše dosluhující podhledová svítidla, která předčí svou svítivostí, životností i úsporou nákladů.

Tyto LED panely můžete koupit v našem eShopu zde >
 q-rez        q-classic stredni    Zavesny system

KONTAKT INFORMACE O NÁS
    L. Váchy 1582, 760 01 Zlín Obchodní podmínky Vše o nákupu
   577 105 713, 577 105 715 Dokumenty ke stažení O nás
   britrade@britrade.cz Doprava Kontakty

 
HRDÝ ČLEN SKUPINY BRITRADE GROUP


FacebookGR cafeGR ledikGR britradeGR Bratea
Copyright © 2018 BRITRADE, All rights reserved