LED žárovka G9 stmívatelná 3W, 300lm WW - teplá bílá
LED žárovka s paticí G9 stmívatelná, 3W, 230V, WW, náhrada 20W halogenu
| Kód produktu: | 162104 |
| Dostupnost: | Skladem |
Popis
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Barva světla | teplá bílá |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Příkon | 3W W |
| Světelný výkon | 300 lm |
| Energetická třída | E |
| Ostatní 1 | stmívatelná žárovka |






