BEST LED žárovka G9, 240V, 2W, 170lm, teplá bílá - DOPRODEJ POSLEDNÍ KUS!
BEST LED žárovka G9, 240V, 2W, 170lm, teplá bílá - DOPRODEJ POSLEDNÍ KUS!
| Kód produktu: | 104052 |
| Dostupnost: | Skladem |
Popis
BEST LED žárovka G9, 240V, 170lm, teplá bílá a spotřebou 2 W.
Žárovka dodává teplé bílé světlo, vhodná je pro bodová svítidla jako náhrada halogenových žárovek G9.
Led žárovka vyniká nejen nízkou spotřebou, ale také okamžitým náběhem na 100 % výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů.
Vhodná je tedy i pro místa s častým zapínáním a vypínáním.
Svým tvarem a konstrukcí jsou led žárovky určeny jako přímá náhrada halogenových žárovek G9 o výkonu 20W. Jejich instalací ušetříte více než 85% elektrické energie.
Žárovka dodává teplé bílé světlo, vhodná je pro bodová svítidla jako náhrada halogenových žárovek G9.
Led žárovka vyniká nejen nízkou spotřebou, ale také okamžitým náběhem na 100 % výkonu bez čekání a prakticky neomezeným počtem spínacích cyklů.
Vhodná je tedy i pro místa s častým zapínáním a vypínáním.
Svým tvarem a konstrukcí jsou led žárovky určeny jako přímá náhrada halogenových žárovek G9 o výkonu 20W. Jejich instalací ušetříte více než 85% elektrické energie.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Náhrada za žárovku | 20 W |
| Patice | G9 |
| Barva světla | teplá bílá |
| Barevná teplota min. | 3000 K |
| Napájecí napětí | 230 V |
| Vstupní napětí | 230V AC |
| Příkon | 2 W |
| Světelný výkon | 170 lm |
| Úhel osvícení | 270 ° |
| LED čip | 6 x SMD5630 |
| Krytí IP | IP40 |
| Podání barev Ra (CRI) | > 80 |
| Životnost | > 30000 hodin |
| Výška | 80 mm |
| Průměr | 46 mm |
| Materiál | Hliník + plast |
| Ostatní 1 | nahradí 20 W halogenovou žárovku |
| Provozní teplota | -30°C ~ +40°C |








