LED napájecí zdroj 12V, 70W, 5,83A, nábytkový, IP20
Napájecí nábytkový zdroj 12V/70W (5,83A)
| Kód produktu: | 377013 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Profesionální nábytkový napěťový zdroj se zvýšenou odolností proti ohni je navržený zejména pro vnitřní LED osvětlení a k montáži v nábytku. Snadno se zapojuje díky dobře dostupným vývodům na svorkovnici. Zesílené stínění zcela eliminuje elektromagnetické rušení.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vstupní napětí | 230V |
| Výstupní napětí | 12V |
| Příkon | 70W W |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnost | 0,40 kg |
| Ostatní 1 | ohni odolné plastové pouzdro,Izolační třída I |
| Ostatní 2 | Dlouhodobá proudová zátěž max. 5A |
| Provozní teplota | -20°C ~ +45°C |







