LED napájecí zdroj 12V, 50W, 4,2A, nábytkový, IP20
Napájecí zdroj 12V 50W (4,2A), nábytkový
| Kód produktu: | 377012 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Profesionální nábytkový napěťový zdroj se zvýšenou odolností proti ohni je navržený zejména pro vnitřní LED osvětlení a k montáži v nábytku. Snadno se zapojuje díky dobře dostupným vývodům na svorkovnici. Zesílené stínění zcela eliminuje elektromagnetické rušení.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vstupní napětí | 230V |
| Výstupní napětí | 12V |
| Příkon | 50W W |
| Krytí IP | IP20 |
| Rozměry | 160 x 58 x 18mm |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Ostatní 1 | ohni odolné plastové pouzdro, Izolační třída II. |
| Ostatní 2 | Dlouhodobá proudová zátěž max. 3,4A |
| Provozní teplota | -20°C ~ +50°C |







