LED napájecí zdroj 12V, 30W, 2,5A, nábytkový, IP20
Napájecí nábytkový zdroj 30W (2,5A)
| Kód produktu: | 377011 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Popis
Profesionální nábytkový napěťový zdroj se zvýšenou odolností proti ohni je navržený zejména pro vnitřní LED osvětlení a k montáži v nábytku. Snadno se zapojuje díky dobře dostupným vývodům na svorkovnici. Zesílené stínění zcela eliminuje elektromagnetické rušení.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Výhody:
* designové provedení
* malé rozměry
* snadná montáž
* neruší rozhlasové a televizní přijímače
* je vysoce spolehlivý
* plastové pouzdro se zvýšenou odolností proti ohni
* krytá svorkovnice
Zdroj má vestavěnou ochranu (vypne se) proti zkratu, přetížení nebo přehřátí.
Po odstranění závady je zdroj automaticky uveden do funkčního stavu.
Parametry
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vstupní napětí | 230V |
| Výstupní napětí | 12V |
| Příkon | 30W W |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka | 154 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 15 mm |
| Ostatní 1 | ohni odolné plastové pouzdro |
| Ostatní 2 | Dlouhodobá proudová zátěž max. 2,1A |
| Provozní teplota | -20°C ~ +85°C |







